Start   |   O nas   |   Oferta   |   Kontakt
pl  en  de  fr  es  it  sl  ru

Praca

A A A

MANAGER DS. HANDLOWYCH

Zadania :

- współtworzenie i zarządzanie strukturą sprzedaży

- pozyskiwanie partnerów zewnętrznych do współpracy

- realizacja planów sprzedaży

- rekrutacja i zarządzanie przedstawicielami

Wymagania:

- udokumentowane sukcesy w sprzedaży usług B2B

- łatwość i umiejętność budowania  długofalowych relacji biznesowych z klientami

- umiejętność planowania i organizowania pracy swojej oraz podwładnych

- co  najmniej 3 lata doświadczenia w sprzedaży ( mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług prawnych lub finansowych)

- mile widziane wykształcenie za zakresu: prawa, finansów, ekonomii, zarządzania

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie ( stałe + prowizja+ tzw. pasywny dochód z sieci sprzedaży)

- narzędzia pracy: samochód, telefon

- elastyczną formę współpracy ( umowa o pracę, dzieło, działalność gospodarcza).

Osoby zainteresowane proszę przesyłać cv i lm  na adres: visumlex@wp.pl

PRZEDSTAWICIEL ( z województw:  podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie)

Jeżeli szukasz źródeł dodatkowych dochodów  przy tym jesteś osobą zorientowaną na sukces, komunikatywną, aktywną zawodowo  umiejącą pozyskiwać klienta – to poniższa oferta jest dla Ciebie.

Poszukujemy chętnych do współpracy w zakresie pozyskiwania klientów na nasze usługi prawne związane z windykacją należności i odszkodowaniami.

KOGO SZUKAMY:

- agentów ubezpieczeniowych

- multiagentów ( prowadzących własne biura)

- samodzielnych handlowców działających w branży finansowo-ubezpieczeniowej

OFERUJEMY :

-  wysokie wynagrodzenie: ryczałt  +  prowizja

- stosowne szkolenie produktowe

- całkowitą dyskrecje

- elastyczną formę współpracy

Jeżeli jesteś zainteresowana/y prześlij swoje cv na mail: visumlex@wp.pl

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL DS. ODSZKODOWAŃ

ZADANIA :

- dotarcie do osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w rolnictwie, wypadkach w pracy, wypadkach za granicą – w kręgu swojej rodziny lub znajomych itp.

- wstępny wywiad w sprawie wypadku i szkód

- wstępne przedstawienie oferty firmy

- przekazanie stosownych dokumentów klientowi

KOGO SZUKAMY :

Poszukujemy osób komunikatywnych, o wysokiej kulturze osobistej, mających wielu przyjaciół i znajomych. Mile widziane osoby udzielające się społecznie, charytatywnie.

Nie stawiamy wymagań co do wieku, wykształcenia, płci itd. Dla nas liczy się zapał, zaangażowanie i wyniki.

OFERUJEMY :

- możliwość dodatkowego zajęcia i dodatkowych wysokich dochodów ( ryczałt + prowizja)

- swobodę co do czasu pracy

- zapewniamy stosowne szkolenie

- nie oferujemy pracy etatowej

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w atrakcyjnej  branży usług prawnych

- możliwość awansu na stanowisko handlowiec ( etat+auto+tel+atrakcyjna płaca)

Jeśli jesteś zainteresowana/y prześlij swoje cv na mail : visumlex@wp.pl

windykacja, odszkodowania Rzeszów, odszkodowania powypadkowe, debt collection in Poland, odszkodowanie za granicą

praca   |   partnerzy   |   mapa strony
studio-project