Start   |   O nas   |   Oferta   |   Kontakt
pl  en  de  fr  es  it  sl  ru

Windykacja

A A A

windykacja, odszkodowanie za granicą, odszkodowania Rzeszów, odszkodowania powypadkowe, debt collection in Poland

Jesteśmy Firmą Prawniczą, która windykacją należności zajmuje się od 1999r. Świadczymy profesjonalne i kompleksowo usługi windykacyjne na terenie całej Polski oraz U.E. Prowadzimy szybką i skuteczną windykację należności na każdym etapie postępowania, wspartą procedurami prawnymi, ponieważ tylko taki sposób windykacji zapewnia szybkie i skutecznie odzyskanie długu.

Firma Prawnicza Visum Lex sp. z o.o. to gwarancja rzetelnie i skutecznie przeprowadzonego postępowania windykacyjnego. Używamy niestandardowych procedur windykacyjnych ( np. postępowanie karne, upadłościowe, o wydanie zakazu prowadzenia działalności gospodarczej i zasiadania w organach spółek, działania terenowe itp.), nie pobieramy opłat wstępnych, zapewniamy bezpłatne doradztwo windykacyjne w sprawach związanych z odzyskaniem Państwa należności.

Naszym atutem jest skuteczność i doświadczenie. Naszym podstawowym celem jest szybsze i skuteczniejsze odzyskanie Państwa należności. Obsługujemy podmioty gospodarcze, klientów instytucjonalnych, oraz wierzytelności osób prywatnych. Windykacja należności to nasza specjalność. Zlecona nam windykacja należności w zależności od sprawy prowadzona jest na każdym etapie postępowania tj. od polubownego do procesu i egzekucji.


Zlecając odzyskanie długu naszej firmie możecie Państwo być pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby sprawnie i skutecznie odzyskać Wasze pieniądze. Naszym wynagrodzeniem jest prowizja od odzyskanej wierzytelności, a kosztami procesu obciążamy dłużnika.


O skuteczności windykacji w wielu przypadkach decyduje szybkość zlecenia długu do windykacji. Prawdopodobieństwo odzyskania należności maleje ze zbyt długim zwlekaniem wierzyciela z przekazaniem sprawy do windykacji licząc, że dłużnik w końcu spłaci zobowiązanie. Nie wolno zapominać, że dłużnik może mieć innych wierzycieli, którzy już prowadzą działania windykacyjne. Często zbyt długa zwłoka w podjęciu działań windykacyjnych może znacznie przedłużyć czas windykacji, oraz ponieść za sobą dodatkowe koszty.


Zewnętrzna Firma windykacyjna jaką jest Firma Prawnicza Visum Lex sp. z o.o. pozwala na zmniejszenie kosztów związanych z egzekwowaniem należności, a przede wszystkim z uwagi na profesjonalizm podnosi znacząco skuteczność odzyskania długu. Windykacja należności prowadzona przez wyspecjalizowaną firmę windykacyjną jest zdecydowanie efektywniejsza i przynosi zdecydowanie lepsze korzyści w odróżnieniu od próby windykacji we własnym zakresie.


Podejmując stałą współpracę z Firma Prawnicza Visum Lex sp. z o.o. uzyskają Państwo pełną obsługę prawno- windykacyjną. Nie musicie Państwo tworzyć własnych kosztownych komórek windykacyjnych. W ten sposób uzyskacie poprawę płynności finansowej Państwa firmy, jak również zdecydowane obniżenie poziomu należności nieściągalnych i przedawnionych. Uwolnienie się od czasochłonnych czynności windykacyjnych, poszukiwania dłużnika, jego majątku, konieczności wyjazdów, uczestnictwa w procesach, sprawach sądowych itp. Pierwszeństwo w spłacie, przed innymi wierzycielami dłużnika prowadzącymi windykację we własnym zakresie - Bezpieczeństwo prowadzonej windykacji. Nasza współpraca może mieć charakter usługi jednorazowej lub może być stałą współpracą.

 

 

windykacja, odszkodowania Rzeszów, odszkodowania powypadkowe, odszkodowanie za granicą

 

« powrót
praca   |   partnerzy   |   mapa strony
studio-project